Kredyt hipoteczny – co trzeba o nim wiedzieć i jaką wartość ustalić?

Znalazłeś nieruchomość i zdecydowałeś o jej zakupie. Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym, wybór banku stanie się najważniejszą decyzją w kwestii komfortu finansowego i przyszłych rozliczeń.

Do którego banku się udać? Jakie zadać pytania?

Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak ocenić bezpieczeństwo i w końcu która oferta jest dla Ciebie najlepsza? Odpowiemy na wszystkie pytania, znajdziemy najkorzystniejszą ofertę, wyjaśnimy wszystkie aspekty hipoteki, zorganizujemy niezbędne dokumenty i poprowadzimy rozmowy z bankiem. Dzięki profesjonalnej prognozie możliwości finansowych i sytuacji na rynku nieruchomości zapewniamy naszym Klientom bezpieczną i komfortową transakcję.

Realizowane zadania:

  • Profesjonalne doradztwo finansowe i pomoc w uzyskaniu kredytu ( posiadamy w ofercie wiele banków co umożliwia dokładną weryfikację najodpowiedniejszych warunków)
  • Konsolidacja posiadanych kredytów i zamiana na jeden, z niższą ratą
  • Składamy dokumenty do banków i negocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki!

Oferujemy:

  • Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, zabezpieczone i samochodowe
  • Specjalne warunki dla emerytów i rencistów a także osób pozyskujących dochód ze wszystkich form zatrudnienia.
  • Obniżone oprocentowanie i wydłużony okres kredytowania
  • Kredytujemy osoby nawet do 80 roku życia

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIE i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”

Mieszkania na sprzedaż Szczecin – kredyty

Zakup nieruchomości w Szczecinie, jak i okolicznych miejscowościach, niezależnie, czy to mieszkanie w Centrum czy lokal usługowy przeznaczony na wynajem, często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu na zakup nieruchomości.
Aby pomóc naszym Klientom w zrealizowaniu takiego zobowiązania, biuro nieruchomości Atelie oferuje profesjonalną pomoc w temacie kredytów.
Mimo, że naszą specjalnością są nieruchomości – domy, mieszkania i lokale użytkowe, pomagamy w tematach kredytowych w szerokim zakresie. Oferujemy kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, zabezpieczone i samochodowe.
Zaciąganie kredytu indywidualnie w instytucji finansowej wiąże się z wieloma często kłopotliwymi procedurami – banki traktują klientów masowo, nie uwzględniających indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.

Biuro nieruchomości w Szczecinie

Z pomocą naszego biura nieruchomości w Szczecinie, otrzymają Państwo pełne wsparcie w zakresie negocjacji z bankiem warunków kredytu, fachowym doradztwie w zakresie wyboru instytucji finansującej, a także w konsolidacji wcześniejszych istniejących zobowiązań.
Decydując się na wsparcie naszego biura nieruchomości, mają Państwo pewność najwyższej jakości obsługi fachowców z wieloletnim doświadczeniem, których specjalistyczna wiedza, doświadczenie, umiejętności i kontakty na rynku bankowym i nieruchomości zapewnią Państwu najlepsze warunki kredytowania zakupu mieszkania czy domu w Szczecinie.
Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą, aby mogli Państwo osobiście przekonać się o wysokiej jakości naszych usług.