Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

Właścicielka

Ekspert ds. nieruchomości i bezpieczeństwa kapitału
numer licencji 6836
e-mail:aga@atelienieruchomosci.pl
tel.: +48501621392

Blanka Dzięciołowska

Blanka Dzięciołowska

Ekspert ds. nieruchomości

Doradca kredytowy
e-mail: blanka@atelienieruchomosci.pl
tel: +48533630764

Marta Rajchowiak

Marta Rajchowiak

Ekspert ds. nieruchomości i bezpieczeństwa kapitału

Office Manager
obsługa klienta anglojęzycznego
e-mail: marta@atelienieruchomosci.pl
tel: +48519194753

Joanna Płonka

Joanna Płonka

Ekspert ds. odszkodowań

Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelie w Szczecinie!
Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!
Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.
Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.
Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.