Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

Właścicielka specjalistka ds. nieruchomości

Doradca inwestycyjny
Specjalista ds. trudnych
numer licencji 6836
aga@atelienieruchomosci.pl

tel.: 501621392

Marcin Czupryniak

Marcin Czupryniak

specjalista ds. nieruchomości

Obsługa Klienta Anglojęzycznego
marcin@atelienieruchomosci.pl

tel.: 537 500 202

Blanka Pastusiak

Blanka Pastusiak

Doradca kredytowy

specjalista ds. nieruchomości
blanka@atelienieruchomosci.pl

tel.: 533 630 764

Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelie w Szczecinie!
Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!
Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.
Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.
Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.