Oferta nr ATL01003

Szczecin, Osów

Dom na sprzedaż 426.94 m2

Dom w cenie 2787,28 /m2.W ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjny,przestronny i komfortowy dom, położony w malowniczej dzielnicy Szczecina – Osów. Zachwycająca lokalizacja, otulina lasu gwarantuje ciszę, spokój i czyste powietrze. Do nieruchomości dojeżdżamy pięknym leśnym tunelem (ul. Miodowa) oraz wewnętrzną drogą ,niebawem oświetloną i wyłożoną kostką granitową. Urokliwe, niewielkie osiedle domów jednorodzinnych (14) otoczone lasem, w którego centrum znajduje się oferowana nieruchomość. Domy wybudowane są wg indywidualnych projektów co zapewnia różnorodność i niepowtarzalność.

Wybrane dane techniczne:
dom posadowiony jest na płycie żelbetowej wykonanej ze stali żebrowanej φ14 i betonu komórkowego B-25. Płyta położona na palach żelbetowych B-30 zbrojonych stalą φ16. Izolacja przeciwwilgociowe pionowa i pozioma (dwie warstwy papy termozgrzewalnej). Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z betonu komórkowe 24 cm, ścianki działowe gr. 12 cm. Dach kryty dachówką ceramiczną BRASS ” Rubin V9TEK”. Stolarka okienna firmy M&S, okna pasywne o potrójnym szkleniu i dużym wskaźniku ciepłochłonności. Drzwi wejściowe antywłamaniowe z 7 centymetrową ciepłochłonną. Drzwi garażowe firmy NORMSTAHL. Instalacja elektryczna tj. okablowanie budynku, przewód antenowy wyprowadzony pod dach, instalacja RTV, alarmowa i domofon. Ocieplenie budynku – dwuwarstwowy styropian 10 i 5 cm mijankowo, siatka zatopiona klejem i tynk sylikatowy. Wykonano także przyłącze wody, energii elektrycznej i kanalizacji sanitarnej z podejściem do budynku. Posadzki betonowe gr. 7 cm. Instalacja centralnego ogrzewania podłogowego (parter i piętro) wraz z przyłączem gazowym do kotła kondensacyjnego z zamkniętą komorą spalania. Szczegóły projektu i wykonania są w pełni udokumentowane i do wglądu potencjalnego klienta. Zakup domu w najbliższym czasie daje możliwość własnej aranżacji i czynnego udziału w pracach wykończeniowych wg własnego uznania i pomysłu.
Niepowtarzalny klimat okolicy i magia okolicy, w której położona jest nieruchomość sprawi, że każdy powrót do domu to będzie prawdziwa przyjemność.

1 190 000 PLN (2787 PLN/M2   )
Stan prawny Inna
Rok budowy 2016
Powierzchnia 426.94
Liczba pokoi 5
Liczba pięter 1
Materiał Beton
Stan budynku Stan deweloperski
Rodzaj ogrzewania Gazowe
Typ kuchni Widna
Balkon Tak
Garaż Tak
Ogród Tak
Powierzchnia działki 1500
SWO ID 330514