O nas
Atelie
. Pragniemy dobrze brzmieć. Cenimy relacje.

Jesteśmy pasjonatami życia. W każdej jego dziedzinie liczy się droga, a nie cel. To budowanie i utrwalanie relacji z ludźmi. To czerpanie garściami z ich doświadczeń i emocji. Poznawanie się jest najciekawszym procesem i niezwykle go doceniamy.

W naszym słowniku biznes to odpowiedzialność. Za współpracowników, za obietnice składane naszym klientom, za dobór przestrzeni, które będziemy Wam przedstawiać, za każdy dzień pracy i kierunek rozwoju, który niezmiennie jest taki sam.

Atelie to nowoczesne biuro nieruchomości, które łączymy z miłością do unikatowego designu meblarskiego, pięknych fotografii oraz ogólnie pojętej sztuki. Naszym zadaniem jest eksplorowanie rynku i wprawianie w dobry nastrój najbardziej wymagających inwestorów. Końcowy efekt naszej współpracy ma być jak perfekcyjnie skrojony garnitur lub jak wakacyjny poranek z Espresso Martini pod ręką.

Wspólna przygoda nie musi zakończyć się na doprowadzeniu do transakcji. Mamy potencjał, który pomoże w aranżacji przestrzeni i zwiększeniu jej atrakcyjności.

Podczas naszej wspólnej drogi, życzymy Wam Drodzy Państwo i sobie, wielu inspirujących rozmów, kreatywnej energii i życzliwości.

Do zobaczenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.